7 - dniowy zbilansowany jadłospis dla kobiety karmiącej piersią za 39 zł | Dietetyk Pauliny Styś

7 - dniowy zbilansowany jadłospis dla kobiety karmiącej piersią za 39 zł


Na tej stronie możesz zakupić zbilansowany tygodniowy jadłospis dla kobiety karmiącej piersią. Jadłospis dostarcza zarówno odpowiednich ilości kalorii jak i wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Informacje na temat diety w trakcie karmienia piersią znajdziesz TUTAJ.


Dla kogo jest jadłospis?

 

Jadłospis przeznaczony jest dla kobiet o prawidłowej masie ciała (CPM na poziomie 2100 - 2300 kcal) lub kobiet z lekką nadwagą, które pragną powoli zredukować masę ciała (CPM na poziomie 2600 - 2800 kcal).

Kobiety, których CPM wynosi powyżej 2800 kcal nie powinny stosować poniższego jadłospisu, ponieważ będzie on dostarczał zbyt mało kalorii. Nie stosuj restrykcyjnych jadłospisów odchudzających podczas karmienia! Zanim zakupisz jadłospis oblicz swoje zapotrzebowanie na energię i ustal kaloryczność diety zgodnie ze wskazówkami zawartymi TUTAJ!Co znajdziesz w środku?

  • tygodniowy, zbilansowany jadłospis na 2700 kcal
  • plan zdrowych, smacznych i szybkich posiłków na każdy dzień
  • przepisy uwzględniające sezonowe, letnie produkty
  • przepisy opatrzone szczegółowym wykazem składników, ich gramatur i sposobem przygotowania
  • wskazówki umożliwiające modyfikacje posiłków wedle własnego gustu
  • zdjęcia wybranych posiłków

   Jadłospis ma stanowić schemat do komponowania posiłków w trakcie karmienia piersią. Nie musisz gotować co tydzień tego samego! Wystarczy, że będziesz bazować na zaproponowanych posiłkach i dowolnie je modyfikować. dzięki temu twoja dieta będzie zdrowa, urozmaicona i bogata w składniki odżywcze.

    

   Koszt jadłospisu to jedynie 39 zł.


   Za symboliczne 29 zł zyskasz poczucie pewności, że odżywiasz zdrowo siebie i swoje dziecko. Pamiętaj, że odpowiednia dieta w trakcie karmienia piersią ma ogromne znaczenie.


   Jeżeli chcesz kupić jadłospis, to wpisz swój adres e-mail w polu poniżej i kliknij przycisk "zamów teraz". Po dokonaniu płatności jadłospis zostanie automatycznie wysłany na Twój adres e-mail.

   Formularz zamówienia

   Po dokonaniu wpłaty 39zł otrzymasz natychmiastowy dostęp do jadłospisu.
   Twój zakup jest w pełni bezpieczny. Obowiązuje Cię 60-dniowa gwarancja satysfakcji. Jeżeli nie będziesz zadowolona z jakiegokolwiek powodu, zwyczajnie napisz do mnie, a ja zwrócę Ci poniesione koszty - natychmiastowo, bez zadawania żadnych pytań.

   Brak komentarzy:

   Prześlij komentarz